Почетна

У уторак, 09.03.2021. у нашој школи обележен је традиционални руски празник ,,Масленица”. Наставница руског језика Ивана Поповић припремила је и одржала кратку презентацију о самом празнику.

Опширније: Tрадиционални руски празник ,,Масленица”

Наша школска библиотека учествовала је у спровођењу акције Друштва школских бибилотекара Србије „Читајмо гласно“. Поводом тога организовали смо час читања наглас омиљених дечијих књига, цитата и поезије. Да би се припремили за овај час, свако од ученика је уз помоћ школског библиотекара, а у складу са својим узрастом, изабрао одломак из омиљене књиге или песму коју ће прочитати.

Опширније: Читајмо гласно у циљу обележавања Националног дана књиге 28. фебруара

У среду, 24.2.2021. у нашој школи обележен је Међународни дан борбе против вршњачког насиља, „Дан розих мајица“. Ученици су, заједно са наставницима исписивали поруке о штетности насиља. Израђен је пано који је постављен у холу школе. Ученицима је предочена прича о дечаку који је био исмејан због ношења розе мајице.

Опширније: Међународни дан борбе против вршњачког насиља

У складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом прославили смо Савиндан скромно. Уз прекаду славског колача и присуство два ученика, два представника Школског одбора, представник Савета родитеља и Наставничког већа обележили смо овај наш највећи празник.

Опширније: САВИНДАН 2021.године

Компанија Дунав осигурање донела је празничну атмосферу у нашу школу кроз акцију поделе пакетића .

Осмеси и нестрпљење са којима су ишчекивали новогодишње пакетиће најбоље говоре колико је среће Дунав осигурање донело нашим ученицима.

Опширније: Компанија Дунав осигурање и ове године обрадовала наше ученике пакетићима

Председник општине Ивањица у посети нашој школи

„Подељена срећа, два пута је већа“ слоган је овогодишње Дечије недеље.

У нешто измењеној организацији, без већих манифестација,али са подједнаком радошћу Дечија недеља обележена је и у нашој школи.

Председник општине Ивањица,Момчило Митровић био је у посети нашој школи.Предсеник је разговарао са ученицима доневши им поклоне:колаче и бицикл.

Опширније: Дечја недеља 2020.године

Учење језика не подразумева само усвајање фонетског система, лексике, фраза и израза једног језика него и кулутуру коју тај језик представља. Језик и култура представљају једну целину без које је немогуће сагледати богатство једног народа.

У децембру месецу прославља се свети Николај, како у Србији тако и у Русији. Ученици ОШ „Милан Вучићевић – Зверац“су, према плану и програму, на часовима руског језика, учествовали у обележавању овог празника.

Опширније: Поштовање светог Николаја  у руској традицији

У петак 27.12.2019. године наши учиници су обележили приредбом новогодишње празнике. Сви ученици су добили пакетиће од компаније Дунав осигурање.

Опширније: Новогодишња приредба у нашој школи

ПРИПРЕМИ ЏЕМА У ШКОЛСКОЈ КУХИЊИ

Пошто су нашу школу 18. октобра 2019. године посетила три удружења жена и том приликом даровала гајбу дуња и неколико гајби јабука, запослени у школи и школској кухињи на челу са директором школе

Опширније: ПРИПРЕМИ ЏЕМА У ШКОЛСКОЈ КУХИЊИ

Copyright © 2021 ОШ Милан Вучићевић Зверац Rights Reserved.