Почетна

«Васкрс је свеопшти и највећи хришћански празник. Природно је да je потребна и најдужа припрема за дочек тогa празника. Што год је радоснија очекивана свечаност, то су и припреме веће. Што се више трудимо и знојимо у припремању, то веселији буде онај дан».

Св. владика Николај Велимировић

Опширније: Васкршња радионица на часовима руског језика

Крос РТС-а „Кроз Србију“ реализован је 10. маја у 10.00 часова, када jе министар просвете, науке и технолошког развоја  Младен Шарчевић даo знак за старт из студија РТС-а и Радио Београда.

Према плану рада Тима за развој међупредметних компетнција и предузетништва у уторак, 23. априла 2019. године Основна школа „Милан Вучићевић - Зверац“ организовала је изложбу поводом предстојећег празника, Васкрса.

Опширније: УСКРШЊА ИЗЛОЖБА

У четвртак, 18.4.2019. године у школи је одржано предавање за ученике 8. разреда на тему „Фактори значајни за избор занимања“. Предавање је одржала Светлана Николић, педагог школе, као вид професионалног информисања ученика.

Опширније: Професионална оријентација - фактори значајни за избор занимања

Општинско такмичење „Шта знаш о саобраћају“ одржано је у недељу, 7.4.2019. године са почетком у 09.00 часова у ОШ „Милан Вучићевић - Зверац“ на Братљеву.

Опширније: "Шта знаш о саобраћају?" ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 7.4.2019.

Светски дан енергетске ефикасности се обележава сваког 5. марта почев од 1998. године када је у Аустрији био уприличен први међународни састанак с фокусом на ову тему. Његова сврха је да подигне свест људи о неопходности смањења потрошње енергије кроз разумно и одрживо коришћење енергетских ресурса.

Опширније: Светски дан енергетске ефикасности