Почетна

Поводом обележавања дечије недеље, у среду 9.октобра у ОШ „Милан Вучићевић- Зверац“ рализована је радионица под називом „ Дечија права и обавезе“. Радионицу су осмислиле и реализовале наставница енглеског језика- Бојана Мијатовић, наставница разредне наставе- Невенка Петровић и наставница географије- Милена Танасијевић.

Опширније: ДЕЧЈА НЕДЕЉА "ДА ПРАВО СВАКО- ДЕТЕ УЖИВА ЛАКО" -Дечја права и обавезе

У нашој школи 26. септембра обележен је Европски дан језика. Ученици су писали речи на неколико европских језика и направили пано на којем су представљена два писца са енглеског говорног подручја.

Опширније: Обележен Европски дан језика

Дан Бајкалског језера обележава се сваке године у септембру месецу широм Русије. Ученици ОШ „Милан Вучићевић – Зверац“су, према плану и програму, на часовима руског језика, учествовали у обележавању овог празника.

Опширније: Обележавање Дана Бајкалског језера

«Васкрс је свеопшти и највећи хришћански празник. Природно је да je потребна и најдужа припрема за дочек тогa празника. Што год је радоснија очекивана свечаност, то су и припреме веће. Што се више трудимо и знојимо у припремању, то веселији буде онај дан».

Св. владика Николај Велимировић

Опширније: Васкршња радионица на часовима руског језика