Редакција infoliga.rs недавно је пренела причу о нашем директору, Видосаву Коларевићу. Након тога о томе су писали сви медији у Србији и региону и захваљујући људима добре воље на адресу ове школе требало би да стигне ново возило.

„Видосав Kоларевић, звани Учо, могао би да послужи за пример свим колегама, пише независни портал Инфо Лига. „Он је засигурно једини директор у Србији који већ четрнаест година своје ученике довози у школу и након завршене наставе развози кућама. Дневно пређе преко 140 километара. Устаје пре зоре како би на време стигао до сваке удаљење куће у раштрканим засеоцима и малишане довезао у школу. Није му тешко, напротив, ужива у сваком тренутку проведеном са децом, која су га од милошти прозвала Учо. Свако јутро Учо, сада већ поприлично дотрајалом ладом нивом повезе четири наставника из Ивањице пут школе у Братљеву а потом се врати у још три правца за једанаесторо ученика, како би сви у пола девет били спремни за почетак наставе“